Vëllezër e quanin njeri-tjetrin/ Atdheu tregon përse u zu me Andin: Një ditë pasi u ndava nga Sara ai….

Lajme nga Bota


Marrëdhënia e Sarës me Atdheun ka qenë me mjaft ulje e ngritje. Disa herë u fol për ndarje, e më pas publikonin foto ose komentonin në postimet e njëri-tjetrit, duke lënë të kuptonin se ishin ende bashkë.


Por ishte Atdheu, ai që foli i pari publikisht në lidhje me ndarjen nga Sara. Ai bëri një deklaratë të fo rtë në një postim në “Instastory”, ku tregoi gjithashtu se i kishte dhënë fund edhe miqësisë me Andin.

“Sqarim për publikun se më kanë ardh shumë mesazhe ndjesë për vonesën, por kam pas disa probleme personale. Siç e keni parë e keni kuptu dhe vetë ndarjen ta quajmë se ishim në njohje e sipër me Sarën, po është e vërtetë. Faleminderit të gjithë ju që na mbështetët dhe vazhdon të na mbështesni mirënjohës për ju gjithë jetën.

Gjithashtu me këtë dua t’ju them që i kam vu vizën disa personave që më quanin vëlla dhe ta punojnë mbrapa krahëve disa herë po e kam bo një sy qorr po u mbush kupa. Respekt për të gjithë, ju faleminderit Zotit me disa nga personazhet e PP që ka ngel respekti dhe dashuria në mes dinë ata se kush janë, por që do i bëj publik avash avash”, shkroi Atdheu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *