Vëllau i Motrave Mustafa feston ditëlindjen, kjo është befasia që i bëri nusja e tij

Lajme nga Bota

Vëllau i Motrave Mustafa feston ditëlindjen, kjo është befasia që i bëri nusja e tij


Vëllau i Motrave Mustafa feston ditëlindjen, kjo është befasia që i bëri nusja e tij
Motrat Mustafa janë këngëtaret shumë të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare. Ato u bënë të njohura që nga fillimi dhe këngët e tyre u bënë vetëm hite, shkruan ORAinfo.

Ato janë shumë të përfolura sidomos për jetën e tyre private e të cilën nuk po hezitojnë ta ekspozojnë në rrjete sociale. Sot burri i saj feston ditëlindjen, e ajo i ka bërë befasi urimin më fjalët më të bukura. /ORA info/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *