Vëllau i Leartës feston ditëlindjen, ajo i publikon një foto shumë të rrallë

Lajme nga Bota


Vëllau i Leartës feston ditëlindjen, ajo i publikon një foto shumë të rrallë

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.


Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë, ku ka një vajzë të cilës ja ka vë emrin, Matina.

Learta vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.Përmes një fotografie shumë të bukur, ajo sot e ka uruar vëllaun e saj për ditëlindje, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORA info/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *