Vd ekja e nënës së Robertit, Nora i mërzitë të gjithë me mesazhin Iamtumirës

Lajme nga Bota

Mëngjesin e sotëm, Robert dhe patris Berisha morën lajmin e hidhur për humbjen e personit më të shtrenjtë për ta.


Nëna e tyre, Teuta Berisha, ka ndërruar jetë.

Këtë gjë e bëri të ditur këngëtari Berisha me anë të një postimi në Facebook, ku shpreh pikëllim të thellë për humbjen e nënës.

“Pusho e qetë mami jem, për ty kam me shkrua shumë, po e la me kaq”, ka thënë postimi i Robert Berishës, përcjell ORAinfo.

E për vdekjen e ish-vjehrrës ka reaguar edhe Nora Istrefi.

“Ke qenë gjithmonë shoqja ime, të kam dasht dhe me ke dashur. Uroj me zemer që shpirti yt i bardh dhe një grua me kaq shumë vlera të pushoj e qetë në paqe”, ka qenë mesazhi i Norës pas vdekjes së nënës së Robertit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.