“VASKlNA, masa edhe pikë”, alarmon Gresa Pallaska

Lajme nga Bota


Gresa Pallaska prej vitesh është angazhuar në botën e artit dhe ka një karrierë mjaft të suksesshme, shkruan “Kosovarja”.


Ajo vjen nga një familje artistësh dhe këtë e ka trashëguar shumë mirë, sepse publiku e njeh, e do dhe e respekton shumë punën e saj.

Pallaska është aktive në rrjete sociale, të cilat shpesh i shrytëzon edhe për të shprehur mendimin e saj rreth ngjarjeve të kohës.

Njësoj ka vepruar edhe sot, ku përmes një postimi në Instastory ajo ka apeluar te qytetarët, por edhe te institucionet për të qenë të kujdesshëm e për të marrë masa të reja në mënyrë që ta luftojmë koronavirusin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *