Vajzat e saj shfaqen të lumtura pranë babait të tyre, por pse Shyhretja nuk është në këtë foto?

Lajme nga Bota


Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo është është shumë e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil, shkruan ORAinfo.

Gresa nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Në foton e fundit Gresa dhe motrat e saj shihen të lumtura pranë babait.

E duket se ato kanë dashur që ta kenë kujtim një foto vetëm me babain e tyre./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *