Vajza katër vjeçe e këngëtarit të njohur tha shpirt/ Detajet të rrëqethin, ende nuk dihet se çfarë i ka ndodhur

Lajme nga Bota


Bëhet fjalër për Fetty Wap, vajza e të cilit ka ndërruar jetë pak javë më parë dhe nuk dihet ende shkaku i vde kjes.

Reperi Fetty Wap ka folur për hu mbjen e vajzës së tij, Lauren Maxwell, pasi nëna e saj konfirmoi se vogëlushja ndërroi jetë në moshën 4-vjeçare. Gjatë një videoje live, reperi ju kërkoi fansave të tij që t’i dërgonin sa më shumë flutura, sepse vogëlushja e ndjerë i kishte shumë qejf.


“A mund të më bëni një nder? Postoni të gjithë flutura. Të gjithë flutura. Ajo i dashuronte fluturat. Nëse ju mund ta bëni këtë gë, do të thotë shumë për mua”, u shpreh Fetty Wap.

Lauren Maxwell ishte vajza e Fetty Wap dhe ish të dashurës së tij, e cila u lind me 7 shkurt 2017 në Shtetet e Bashkuara. Fetty Wap ka edhe 5 fëmijë të tjerë nga lidhjet e tij me femra të ndryshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *