Vajza i bëhet 5 vjeçe/ Këngëtari shqiptar i bën festë përrallash: Ishalla o bijë të kesh shëndet dhe lumturi gjithmonë

Lajme nga Bota


Vajza i bëhet 5 vjeçe/ Këngëtari shqiptar i bën festë përrallash: Ishalla o bijë të kesh shëndet dhe lumturi gjithmonë

Reperi i njohur Lyrical Son është baba i dy vajzave, me të shoqen Gresa. Dyshja gëzojnë një martesë shumë të lumtur dhe Instagrami i reperit është i mbushur me foto familjare që pasqyrojnë shumë dashuri.

Ditën e sotme, vajza e tij e madhe Eva feston 5-vjetorin. Familja i ka organizuar një festë të veçantë, pamjet nga e cila i kanë publikuar në rrjete sociale.

“Urime ditelindja e 5-te zemer. Ishalla gjithmone te percjell shendeti, paqja dhe lumturia ne jete. Te don babi perjetë”, ka shkruar Lyrical Son krahas postimit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *