Vajza e vogël e Nexhat Osmanit copy paste nëna e saj

Lajme nga Bota


Vajza e vogël e Nexhat Osmanit copy paste nëna e saj. Nexhat Osmani është këngëtari i njohur kosovar i cili është prezent në skenë tash e disa vite.

Ai pëlqehet shumë për bashkëpunimet me motrën e ij Remzien, shkruan “Kosovarja”.

Por jo rrallë herë ka marrë vëmendje edhe gruaja e tij Xhevahirja, e cila është konsideruar si një femër mjaft elegante.

Nexhati dhe Xhevahirja janë prindër të tre fëmijëve, një djali e dy vajzave.

Në foton që ka sjellë kjo e fundit me vajzën e vogël vërehet ngjashmëria identike midis tyre, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të të plotë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *