Vajza e Teuta Krasniqit dhe Bleros feston sot ditëlindjen, e veshin si princeshë

Lajme nga Bota

Tara Muharremi, vazja e këngëtarit të njohur Blerim Muharremit- Bleros dhe aktores së dashur Teuta Krasniqit feston sot ditëlindjen e njëmbëdhjetë.

Tashmë ka disa vite që Blero dhe Teuta i kanë dhënë fund martesës së tyre, por ata kanë një vajzë nga kjo martesë, që e duan shumë.

Të dy palët, Teuta me Adonisin dhe Blero me Afronën, duken shumë të lumtur tani dhe ndajnë shpesh imazhe të bukura nga jeta e tyre në rrjete sociale.

Edhe pse të ndarë, Teuta e Blero kanë qenë dhe vazhdojnë të jenë prindër shumë të përkushtuar ndaj vajzës së tyre, Tarës./Kosovarja/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *