Vajza e Safetes feston ditëlindjen, ky është urimi nënës së saj

Lajme nga Bota


Vajza e Safetes feston ditëlindjen, ky është urimi nënës së saj

Vajza e Safetes feston ditëlindjen, ky është urimi nënës së saj
Në familjen Mustafa sot prapë ka festë. Dje festoi njëri prej vëllezërve e sot Donika, vajza Safetes feston ditëlindjen.

Urimet kanë nisë që nga mbrëmë kur ora shënoi 00:00 e padyshim urimi më i këndshëm i erdhi nga nëna, shkruan “Kosovarja”. “Urime ditëlindja shpirt, edhe shumë vite të lumtura”, ka shkruar Safetja. E në anënë tjetër edhe motra e saj Elsa ka sjell dy imazhe tejet të bukura të Donikës, me një urim të shkurtër “Happy Birthday”, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *