Vajza e Ryvës feston ditëlindjen, ajo i organizon një festë madheshtore

Lajme nga Bota


Vajza e Ryvës feston ditëlindjen, ajo i organizon një festë madheshtore. Në ditëlindjen e bukur të Dorelës, vajzës së Ryva Kajtazit.

Vajza e këngëtares Ryva Kajtazi, sot feston katër vjetorin e lindjes.


Dorela, është fëmija i parë i këngëtares dhe aktores së njohur, e cila sjelli shumë gëzim e lumturi në jetën e saj dhe të shoqit, Fidanit.

Sot, e vogla feston katër vite jetë dhe duket si zonjushë e vërtet në festën e ditëlindjes, që është organizuar ekskluIvisht për të, shkruan “Kosovarja”.

Torta e ditëlindjes është me “Frozen”, që duket se është ikona e preferuar e Doreles së Ryva Kajtazit.

Gëzuar!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *