Vajza e Remzies në darkë me të fejuarin, pamja e saj mori tërë vëmendjen

Lajme nga Bota


Riola Hamzaj është vajza e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Riola është shumë aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme na jeta e saj.

Në foton e fundit ajo shihet në darkë dhe po duket shumë bukur. /ORA info/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *