Vajza e Leartës po bëhet një kopje e nënës, ju mahnit në imazhin e fundit

Lajme nga Bota


U bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit, tani Learta është një personazh tejet i përfolur në media rozë.

Ajo dhe Kushtrimi janë martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të dy fëmijëve përcjell ORAinfo.

Learta posedon me mijëra ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë aktive me postime.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto të vajzës, e cila duket se çdo ditë e më shumë po bëhet një kopje e nënës./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.