Vajza e këngëtares kosovare nusja më e bukur e vitit

Lajme nga Bota


Vajza e këngëtares kosovare nusja më e bukur e vitit

Simoneta Bajrami është emër i njohur i fushës së bukurisë dhe estetikes medicinale.

Disa herë është komentuar edhe pamja e saj mbreslënëse, stili, por edhe fakti se është vajza e këngëtares së mirënjohur, Antigona Sejdiu.


Shumë elemente, një emër: Simoneta.

E, bukuroshja ferizajase sapo i ka dhënë fund beqarisë.

Në knagjegjin e Simonetes ka kënduar edhe mikja e saj Fifi, por atmosferen e ka ndezur e ëma e bukuroshes, këngëtarja e afirmuar Antigona Sejdiu, e cila nën emocione ka kënduar dhe prekur zemrat e të ftuarave, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *