Vajza e Granitit dhe Leonitës është rritur kaq shumë

Lajme nga Bota

Sa shumë është rritur vajza e Granitit dhe Leonitës.

Granit dhe Leonita Xhaka janë një nga çiftet më të komentuara në mediat rozë.

Graniti i njohur si futbollist e Leonita si bashkëshortja e tyre dhe si një blogere mjaft e ndjekur, shkruan Kosovarja.

Para një viti ata janë bërë prindër për herë të parë, duke sjellë në jetë vajzën e tyre Ayanen e cila shumë shpejt do të bëhet me një vëlla ose motër.

Është Leonita ajo që ka ndarë një imazh të këndshëm me vajzën ku u vu re se sa shpejt është rritur Ayana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *