Vajza e Danit shtatzënë ka dalur me shoqe, shikoni si është veshur

Lajme nga Bota

Vajza e Danit shtatzënë ka dalur me shoqe, shikoni si është veshur


Fjanda është vajza e këngëtarit të njohur kosovar, Ramadan Krasniqit.

Ajo u bë e njohur fal famës së babait të saj, shkruan ORAinfo.

Fjanda është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet se ka dalur me shoqe dhe si gjithmonë është veshur shumë bukur./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *