Vajza e Danit ka dalur me të dashurin, flokët e saj morën tërë vëmendjen

Lajme nga Bota

Vajza e Danit ka dalur me të dashurin, flokët e saj morën tërë vëmendjen


Fjanda është vajza e këngëtarit të njohur kosovar, Ramadan Krasniqit. Ajo u bë e njohur fal famës së babait të saj, shkruan ORAinfo. Fjanda është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Në foton e fundit ajo është shfaqur me të dashurin dhe po duket shumë bukur me flokët e gjata./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *