Vajza e cila kujdeset për Renee është një bukuroshe e vërtetë, Roberti i bëri asaj një surprizë

Lajme nga BotaVajza e cila kujdeset për Renee është një bukuroshe e vërtetë, Roberti i bëri asaj një surprizë. Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.
E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme. Përmes fotos së fundit, ai ka uruar për ditëlindje vajzën e cila për 3 vite është kujdesur për Renee. Ajo qenka me të vërtetë një vajzë shumë simpatike, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORA info/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *