Vajza e Adelina Thaçit bëhet modele

Lajme nga Bota


Këngëtarja Adelina Thaçi i ka thuajse të gjitha, pamjen, zërin, talentin e rrallë dhe origjinalitetin

Ajo, është këngëtare e profesoreshë, por edhe nënë mjaftë e dedikuar.

Këngëtarja është bashkëshorte e nënë e lumtur e dy vajzave, Fiones dhe Melises, tashmë zonjusha të vogla e mjaftë simpatike, shkruan “Kosovarja”.
Vajza e madhe e këngëtares, duket se është e lindur për artiste. Ajo këndon, pozon dhe përherë shfaqet shumë këndshëm.
Ja nje pozë prej modeleje nga Fiona e Adelines dhe Bardhyl Metes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *