Usta vjen në Prishtinë, me këtë gjest do ta ‘shkrijë’ Gentën

Lajme nga Bota


Usta vjen në Prishtinë, me këtë gjest do ta ‘shkrijë’ Gentën. Gentën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.


Përveç muzikës, Genta është shumë e përfolur sidomos për jetën private, shkruan ORAinfo.

Mjaft aktiv është edhe i dashuri i saj, me postime nga më të ndryshmet.

Ai këto ditë ka ardhur në Prishtinë. Duket drekuar ai është fotografuar duke bërë me duar shqiponjën që është edhe simbol i shqiptarëve.

E me këtë gjest Usta duket se e ka shkrirë Gentën, e cila asnjë nuk ndalon se shprehuri dashurin që ka për biznesmenin turk, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *