Urime! Gazetarja shqiptare do bëhet nënë për herë të parë, shfaqet me barkun e rrumbullakosur

Lajme nga Bota


Gazetarja dhe moderatorja e emisionit “Open”, Eni Vasili, është në pritje të ëmbël. Ajo dhe partneri i saj, Armando, do të bëhen prindër së shpejti.

Lajmi u bë publik fillimisht nga Panoramaplus.al. Gjithashtu burime për Anabel.al konfirmojnë të njëjtën gjë. Referuar fotove ekskluzive të Panorama Plus, Eni është fotografuar me partnerin në kryeqytet si edhe duke bërë pazar në një dyqan për fëmijë, ku vihet re barku i rrumbullakosur.

Eni Vasili, shtatzënë për herë të parë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *