Une nuk hakmerrna, kete рune a kam lan Zotit, faleminderit hoхhallarve рer keѕhillat

Lajme nga Bota


Une nuk hakmerrna, kete рune a kam lan Zotit, faleminderit hoхhallarve рer keѕhillat
Rasim Avdyli, një nga personazhet e ndjekur në rrjetin social Tik-Tok, më në fund e ka hapur zemrën. Ai, edhe një herë i është kthyer historisë personale që lidhet me ish gruan e tij.


Ai, ka treguar se pas 28 vitesh martesë e shoqja e ka tradhtuar me shokun e tij të ngushtë.
Këtë herë, Rasim Avdyli flet me emra dhe detaje në videon që mund ta shihni më poshtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.