U tha se këngëtari Ermal Fejzullahu ishte në gjendje të rëndë, reagon Ermal Fejzullahu

Lajme nga Bota


Disa portale kalamajsh raportuan se Ermal Fejzullahu është në gjendje kritike shëndetësore.

Lajmi që shqetësoi fansat e tij ka qenë krejtësisht i pavërtetë.


Ka qenë Ermali ai që ka përgënjeshtruar lajmet duke bërë të ditur se është shëndosh e mirë.

Këngëtari në një postim të publikuar në rrjete sociale theksoi se nuk ka ndonjë problem dhe dë noi mediat në fjalë për këtë lajm.

“Nuk e di si nuk iu vjen turp portaleve të tilla. Turpi i botës. Jam shëndoshë e mirë faleminderit Zotit dhe nuk kam asnjë problem me shëndetin. Kjo është tu rp”, ka shkruar ai, hape pamjen më posht

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *