U THA SE DO LER GRUAN, AKTORI I BUKUR QË E THA ME TË MADHE NË TURQI UA MBYLL GOJËN TË GJITHËVE: I LUMTUR!

Lajme nga Bota

Burak Ozçivit, i njohur ndryshe në Shqipëri si ‘Osmani’ bashkë më bashkëshorten e tij Fahriye, kanë qenë së fundmi në fokus të mediave dhe ndjekësve në lidhje me martesën e tyre.

Të shumta ishin dyshimet se mes çiftit egzistojnë probleme dhe se ato po shkojnë drejt ndarjes . Mirëpo, mesa duket këto janë hedhur poshtë pasi Burak dhe Fahriye duken shumë të lumtur me njëri-tjetrin.


Pas lajmeve në media, Burak ka reaguar duke postuar në Instagram një video ku shfaqet me Fahriyen dhe djalin e tyre Karan teksa argëtohen në oborrin e shtëpisë. Familja shfaqet e qeshur dhe krah videos Burak shkruan: “Kjo është gjendja në shtëpinë tonë”, duke treguar kështu se martesa e tyre po shkon më së miri. Kujtojmë se çifti është prind i një djali


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *