U shëruan nga COVlD19, ja çfarë po bëjnë tash Shkurte Fejza me bashkëshortin

Lajme nga Bota

Çifti ishin të infektuar javë më parë nga koronavirusi.

Megjithatë, dyshja janë shëruar dhe tashmë po ndjejnë veten më mirë, shkruan lajmi.net. E, Shkurte Fejza me bashkëshortin e saj Hajrush Behluli sot kanë vizituar Prizrenin.

Ishte, këngëtarja ajo e cila ka publikuar një fotografi në profilin e saj zyrtar në Instagram.

Çifti kanë pozuar pranë njëri-tjetrit derisa kanë zbuluar edhe lokacionin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *