U raportuar se Rita dhe Fidani u ndan, çifti i famshëm befasojnë të gjithë me veprimin e fundit

Lajme nga Bota


Së fundmi, çifti i njohur Rita dhe Fidan kanë qenë në shënjestër të vëmendjes së fansave.

Pati dyshime të forta për një krizë të tyre.

Kjo u reflektua në rrjete sociale ku Rita hoqi fotografitë e përbashkëta e nuk e ndiqte më Fidanin.


Se pati diçka të vërtetë në këto dyshime, e e konfirmuan edhe burime pranë dyshes. Por fatmirësisht, jo diçka serioze.

Pas një periudhe t ë heshtjes dhe paqartësive, ata kanë publikuar sonte një projekt të përbashkët.

Kënga titullohet “T’kam për qefi” dhe ka ardhur si një befasi e bukur për fansat që nuk e prisnin në këtë moment.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *