U pubIikua lajmi se ka pësuar suIm, reagon Ermal Fejzullahu: Turp portaleve të tilla, jam shëndoshë e mirë

Lajme nga Bota


Shpesh herë VIP – të e estradës bëhen pjesë e lajmeve të rreme.

Së fundi, një gjë e tillë është shkruar për këngëtarin, Ermal Fejzullahu, shkruan “Kosovarja”.

Në disa portale u publikua lajmi se artisti ka pësuar një sulm të rëndë, lajm të cilit i ka reaguar Fejzullahu.

Ai e ka postuar në InstaStory lajmin nga një media e shkruar ku i revultuar ka reaguar duke treguar se shëndet i tij është shumë mirë.

“Nuk e di si nuk iu vjen turp portaleve të tilla. Turpi i botës. Jam shëndoshë e mirë faleminderit Zotit dhe nuk kam asnjë problem me shëndetin. Kjo është turp”, ka shkruar ai.

Ndryshe, më parë janë bërë lajme të tilla për shkaqe të përfitimeve të ndryshme që nuk dihen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *