U PërpIas Nga Furgoni, Hu mb Jetën 6-Vjeçari Në Shëngjin

Lajme nga Bota


6-vjeçari i cili u përplas nga furgoni në Shëngjin ka ndërruar jetë në spital. Ak sidenti ndodhi mëngjesin e sotëm në qendër të Shëngjinit. I mituri ishte nga Burreli dhe kishte ardhur me familjen nga Anglia.

Fëmija ka qënë i shoqëruar nga familjarët duke kaluar rrugën kur është shkëputur pak dhe është g oditur nga furgoni. Për pasojë, fëmija ka marrë dëmtime dhe është transportuar në spitalin Rajonal Lezhë për të marrë trajtim shëndetësor, por nuk i ka mbijetuar dot plagëve dhe ka ndërruar jetë në spital.


Po licia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.