U pendua për ndarjen?! Sarën e merr malli për Atdheun, i dërgon mesazh publikisht!

Lajme nga Bota


Sara dhe Atdheu ishin çifti i fundit që u ndanë nga Për’puthen.

Sara në një paraqitje televizive tha se çdo gjë ka marrë fund dhe nuk ka shanca për rikthim.
Pas kësaj deklarate ka reaguar edhe Atdheu duke thënë se jetës nuk i dihet dhe mund të bëhen bashkë prapë.

Tutje ai zbuloi se ka qenë Sara ajo që e ka lënë dhe duket se kjo e fundit është penduar.

Pasi ish-konkurrenti nga Gjakova la një derë të hapur ajo ka publikuar në rrjete sociale një video nga koha kur ishin bashkë dhe të lumtur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *