U largua nga ‘PërPuthen’ për shkak të Co vid-19, ja gjendja e Bora Zemanit (FOTO))

Lajme nga Bota


Bora Zemani mungoi në emisionin “Për’Puthen” për shkàk të inféktimit me Covid-19.
Emisionin e hapi opinionisti Arjan Konomi, i cili lajmëroi se moderatorja ishte inféktuar dhe nuk do të shfaqet për disa ditë në ekran.


Vendin e saj e zuri Ana Kauri, e cila e kaloi me sukses provën si moderatore. Të gjitha vajzat konkùrrénte do të provojnë të marrin drejtimin e spéktaklit derisa Bora të shérohet plotësisht e të ketë mùndësinë t’i rikthéhet punës.

“Faleminderit per gjithe urimet tuaja! Po jetojme ne kohe te veshtíre, kohe pandémie! Si nje “fríkacake” jam ruajtur gjithe vitin duke respektuar te gjitha masat antíCovid por ja… nuk shpetova dot. Gjithsesi une kam nisur mjékimin dhe jam nen kujdésin e duhur. Shpresoj te shihemi sa me shpejt. Kujdesuni per veten dhe te afermit tuaj! Shendeti mbí te gjitha! Ps: kjo eshte nje foto e shkrépur me pare dhe nuk ka aspàk lídhje me fytyren time ne kete moment. Po ua kursej kete!”, shkruante Bora.
Mirëpo, shqétësimi i saj më i madh nuk është Covid-i, por pamùndësia për të takuar të voglin e saj, Arborin.
Bora është tepër e lídhur me të birin, i cili është jo pak i njohur për publíkun shqiptar.

Arborin e shohim shpesh në profilin e mami Borës në Instagram dhe fjalët e dashurisë që ai i shpreh moderatores janë më të bukurat!
“Mire gjithe te tjerat, po pa Arborin si do rri une?! 😰”- shkruan Bora krahas fotos me të birin.

Moderatorja Bora Zemani do të mùngojë në drejtimin e emisionit “Për’Puthen” deri në shërimin e saj nga vírusi Covid-19.Image result for bora zemani
Ajo sot e ka bërë “zemrën gur” dhe ka ndàrë me ne një foto të vetes, live nga shtëpia teksa po lùfton me Covid-19.

Moderatorja është shfàqur pa makeup dhe duket në gjendje të stabílízuar shëndetësore.
Në fakt, s’dimë pse Bora desh të na e kursente pamjen e saj, kur në fakt duket shumë e ëmbël si çdoherë, edhe kur është pa makeup.
“Për ajrosje në ballkon”- shkruan ajo krahas fotos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *