U dashuruan teksa luanin telenovelën/ Dy aktorët e njohur turq s’e fshehin më ata janë vërtetë bashkë

Lajme nga Bota


Hande dhe Kerem janë çifti më i ri në showbizin turk. Dyshja prej kohësh është përfolur për një lidhje përtej roleve të tyre në serialin “Trokit në derën time”, por vetëm gjatë këtyre pushimeve në Maldive kanë vendosur ta konfirmojnë.

Kerem publikoi një foto me Handen teksa vozisnin një kanoe dhe shkroi: “Në mes të oqeanit me një kanoe dhe vetëm ne…perfekt”.

Hande gjithashtu publikoi dy foto të tyre duke u argëtuar dhe ashtu si Kerem i përshkroi si perfekte momentet mes tyre. “Gëzimi ynë i bën spërkatjet të kërcejnë…perfekt”-shkroi aktorja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *