U bë nënë për herë të dytë, por Learta assesi nuk i harron dimitë e dallamën

Lajme nga Bota

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë.

Edhe pse u bë nënë, Learta vazhdon të mos i harroi veshjet tradicionale, në të cilat duket shumë bukur./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *