U bë nënë pak ditë më parë/ Zbulohet fotoja e djalit të vogël dhe burrit të Shkurte Gashit ai e mban në krah

Lajme nga Bota


Këngëtarja e njohur, Shkurte Gashi është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjell në jetë një djalë, me emrin Mal, por vetë këngëtarja nuk ka reaguar asnjëherë në lidhje me lajmin e shtatzënisë e aq më pak për lindjen e saj.

Edhe këtë herë, ajo është treguar e rezervuar për jetën e saj private dhe siç duket edhe këtë moment të rëndësishëm ka menduar ta mbajë të fshehtë.

Gjithashtu, Shkurtja ka mbajtur larg mediave edhe partnerin e saj. Mirëpo, duket se së fundmi është arritur në gjurmët e tij. Shkak është bërë një repost i Lum Salihut, djalit të këngëtares Shyhrete Behluli, që ka uruar ardhjen në jetë të Malit, djalit të Shkurtes.

Personi që ka ndarë buqetën në InstaStory është pikërisht partneri i këngëtares i cili quhet Albert, konfirmon Prive. Ndërkohë është zbuluar edhe porteri i djalit të tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *