U bë me djalë në 28 nëntor, këngëtari shqiptar publikon foton e parë me të dhe shkruan fjalë zemre

Lajme nga Bota


Gold Ag u bë në 28 nëntor baba i një djali, të cilin e pagëzoi me emrin Gueril. Me lajmin e lindjes, reperi zbuloi edhe emrin për vogëlushin.


Ky emër hapi diskutime të shumta, ndërkohë në një intervistë të dhënë së fundmi për “Prive”, reperi iu ka shpjeguar të gjithëve domethënien e tij. Gold Ag ka treguar se emri Gueril.

Vetëm së fundmi, reperi ka ndarë me ndjekësit edhe foton e parë ku shfaqet duke mbajtur në krahë të birin. Ai e ka përqafuar të voglin me dashuri, ndërkohë që nuk e ka treguar protretin e tij. “Guerili i babit ”- shkruan Gold AG krahas fotos .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *