U aludua se ishte shtatzënë, Adelina Tahiri reagon dhe tregon testin: Ja shikoheni ka dalë…

Lajme nga Bota


Adelina Tahiri u bë nënë e një djali 2 vite më parë, i cili erdhi në jetë si fryt i dashurisë disavjeçare me Serjoza Markov. Vogëlushin e pagëzuan me emrin Jon dhe para disa ditësh u aludua se


Adelina mund të bëhej sërish nënë. Mjaftoi një foto e këngëtares që fansat të dyshonin se ajo ishte shtatzënë për herë të dytë.

Mirëpo kjo nuk është fare e vërtetë dhe këtë gjë e ka thënë vetë këngëtarja. Ajo ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit në Instagram, të cilët e kanë pyetur drejtpërdrejt nëse është sërish shtatzënë. Ajo ka treguar se nuk është dhe se këtë gjë ja ka vëërtetuar një test shtatzënie.

“Dje bëra test jamë negativ”, është përgjigjur Adelina.

Megjithatë përderisa ajo ka bërë një test do të thotë se ka dyshuar dhe vetë për një shtatzëni, ose do ketë filluar të planifikojë fëmijën e dytë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *