TURKU I ‘TRANUAR’ PAS GENTËS, JA ÇKA I THOT

Lajme nga Bota


Këngëtarja shqiptare, Genta Ismajli, është duke shijuar romancën me të dashurin turk, Huseyin Usta.


Së fundmi, Usta postoi një fotografi në rrjetet sociale të Gentës ku i shprehu dashurinë asaj.
Duke ia shprehur dashurinë, Usta emocionoi të gjithë fansat e dyshës.

“Jeta ime është e shkëlqyer sepse ti je me mua, më bën të lumtur edhe nëse ndihem i trishtuar dhe i lodhur.
Buzëqeshja jote e bën jetën time të bukur dhe falë teje e gjithë errësira zhduket.

Të dua sepse dashuria jote më çmend.
Unë do të të dua deri në fund të jetës sime dhe dua të jem me ty gjithë jetën time”, ka shkruar Huseyin në InstaStory./Blic/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *