Tri vajzat e Shkurtës kanë dalur së bashku, secila më e bukur se tjetra

Lajme nga Bota


Besiana Behluli është vajza e këngëtarës së njohur të muzikës popullore, Shkurte Fejzës.

Ajo u bë e njohur edhe si motra e Gresës, shkruan ORAinfo.

Tani Besiana ka një numër të konsiderueshëm ndjekësish në Instagram ku është shumë aktive.

Në foton e fundit ajo është shfaqur pranë dy motrave të saj dhe të trija po duken shumë bukur./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *