Transformimi i Njomzës, si i humbi nëntë kilogramë?

Lajme nga Bota


Transformimi i Njomzës, si i humbi nëntë kilogram
Një prej personazheve më të njohura të Instagramit, Njomza, pak javë më parë dha një intervistë në Prive bashkë me personin e zemrës, Rinorin.


Intervista u realizua gjatë qëndrimit të shkurtër në Koovë.

E duket se me t’u kthyer në Zvicër, Njomza ka vendosur të ndryshojë në imazh.

Ajo ka nisur në regjim online të dietës dhe ushtrimeve me një trajner nga Kosova.

Sipas postimit të bërë nga bukuroshja, për dy javë, ka arritur të shënojë rezultate mbresëlënëse duke humbur plot 9 kilogramë të tepërt.

Teksa të gjithë në këtë periudhë fundviti shtojnë kilogramë, Njomza ka vendosur të bëjë të kundërtën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *