TRA GJlKE: KJO ËSHTË 19-VJEÇARJA KOSOVARE QË U GJET E VA, RUR NË LlS (FOTO)

Lajme nga Bota


Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmë Gjilanin, pasi që një 19-vjeçare është gjetur e va.rur në degën e një lisi, ku dyshohet se ka kryer vetëv rasje, raporton Gazeta Sinjali. Gazeta Sinjali mëson se bëhet fjalë për viktimën Arbesa Murseli Lipovica, për vd.ekjen e së cilës prokuroria ka nisur hetimet, derisa ende nuk dihet për motivet e ngjarjes.


Gazeta Sinjali mbrëmë raportoi se vi.ktima ishte larguar nga shtëpia e burrit dhe pas kërkimit nga familjarët e saj, është gjetur në një distancë rreth 300 metra larg shtëpisë. E ndjera ka lënë një fëmijë, derisa varrimi i saj është bërë sot në Gjilan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *