Thyen heshtjen Nora Istrefi, flet për ndarjen nga Roberti: Jemi munduar në maksimum që vajza të mos e ndjejë divorcin

Lajme nga Bota

Nora Istrefi flet për ndarjen nga Roberti: Jemi munduar në maksimum që vajza të mos e ndjejë divorcin.Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin “Qejfi më i madh se Stambolli”.


Mes shumë të rejave në jetën profesionale, Nora ka diskutuar pak edhe për jetën private.

E pyetur nga prezantuesja se sa ka ndikuar ndarja e saj më Robertin te vajza e tyre, Nora tha se janë munduar në maksimum që Renee të mos e ndjejë efektin e ndarjes.“Po mundohemi me menaxhu shumë mirë, edhe kemi hjekë të dy goxha shumë, jemi përkushtuar dytë shumë që ajo mos me e ndje atë çështje, atë problem, atë fakt. Por bash bilës kam marrë komplimente prej shoqeve dhe njerëzve që sa mirë e kemi menaxhuar”, ka thënë Nora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *