Thuhet se është ndarë nga burri, zbulohet përse ka shkuar në Amerikë Tuna

Lajme nga Bota


Thuhet se është ndarë nga burri, zbulohet përse ka shkuar në Amerikë Tuna


Pas ndarjes së përfolur nga Patris Berisha, këngëtarja e njohur Tuna udhëtoi drejt Amerikës. Ajo po qëndron me këngëtaren tjetër shqiptare Linda Halimin dhe familjen e saj.

Burime për “Prive” kanë bërë me dije se Tuna është larguar nga Shqipëria për arsye personale dhe profesionale, të lidhura me karrierën.

Këngëtarja po punon për disa këngë të reja me producentë të njohur, përfshirë dhe ish të dashurin e Cardi B, Swiftondemand.

Ndërkohë kujtojmë se javën e kaluar u konfirmua edhe dueti i Tunës me Dafinën, i cili pritet të publikohet në verë të vitit 2021.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *