‘Thuaj mashallah’, Loredana publikon imazh të bukur me Mozzikun

Lajme nga Bota


Çifti i njohur i showbizzit tashmë e kanë bërë publike lidhjen e tyre pasi kishin kaluar pak kohë të ndarë.

Loredana dhe Mozzik, tashmë kanë paralajmëruar edhe albumin e tyre të cilin do ta publikojnë së shpejti.


Ndër të tjera, reperja sapo ka postuar një imazh me Mozzik të cilët shihen të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe zbuluan se nesër do e lansojnë bashkëpunimin e tyre dhe në të njëjtën kohë kanë treguar edhe lokacionin të cilët gjenden në Gjermani.

“Thuaj mashallah! Lufta e Trëndafilave po vjen nesër :)”, shkroi Loredana e cila mori komente të shumta nga fansat dhe ndjekësi t.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *