Tha jam motra e Klodianit dhe se erdhi nga Italia dhe e gjeti të pajetë, reagon familja e të ndjerit: Nuk e njohim s’ka lidhje me ne

Lajme nga Bota

Një vajzë mes qindra protestuesish që u mblodhën sot në Tiranë për të kërkuar d re jtësi për vr a sjen nga p ol icia të Klodjan Rashës, ka pretenduar që është motra e këtij të fundit.


Ajo ka folur për shumë media, duke thënë se quhej Bora Rasha dhe duke u prezantuar si motra e të ndjerit Klodjan Rasha, por një gjë e tillë nuk është e vërtetë.

Kanë qenë familjarë të Klodjan Rashës të cilët kanë kontaktuar me Top Channel duke thënë se zonja në fjalë nuk ka të bëjë me familjen Rasha. Mësohet se vajza është nga Saranda dhe dyshohet se ka pro bleme men dore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *