Teuta ndryshon ngjyrën e flokëve, nuk do ta njihni me pamjen e re

Lajme nga Bota


Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur si “Saranda” në serialin vendor “Kafeneja jonë”, shkruan ORAinfo.

Tani ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet se e ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *