Teuta Krasniqi dhe vajzat me këpucë brenda shtëpisë, por çfarë bëri burri i saj

Lajme nga Bota


Bashkëshorti i aktores së njohur, Teuta Krasniqi është sportist, ai njihet si djalë modest dhe shume i kulturuar.

Adonisi, ka arritur ta bëjë të lumtur aktoren e mirënjohur kosovare dhe këtë Teuta e potencon shumë shpesh, shkruan “Kosovarja”.

Në setin fotografik festiv, familja duken për mrekulli, e teksa Teuta me të bijat shihen me këpucë të mbathura, Adonisi ka vendosur të shfaqet ndryshe.

Bashkëshorti i aktores, që është edhe trajner fitnesi, ndihet rehat me qorape.

Jo fake, jo hollivudian, po bash shqiptar dhe shumë ok edhe në këtë foto, Adonisi, i cili po shkëlqen nga gëzimi në këtë pozë festive./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *