Teuta dhe Adonisi janë në festë të madhe

Lajme nga Bota

Aktorja, Teuta Krasniqi bashkë me trajnerin e fitnesit njëherësh edhe bashkëshortin e saj Adonis Morina festojnë përvjetorin e lidhjes së tyre.

Përmes një imazhi të publikuar në profiline saj zyrtar në Instagram, ylli i serialit ‘Kafeneja Jonë’ e ka uruar duke i shprehur edhe dashurinë.

“Urime përvjetorin shpirt. Le të plakemi të rrudhur së bashku. Ju do të jeni gjithmonë dashuria ime. Të dua”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, nuk iu munguan komentet e shumta nga ndjekësit të cilët i uruan për më të mirat.

Leave a Reply

Your email address will not be published.