Temperaturat do të ulen shumë sot/ Ja si do të jetë moti, uji mund të marr para çdo gjë

Lajme nga Bota


LAJMETemperaturat do të ulen shumë sot/ Ja si do të jetë moti, uji mund të marr para çdo gjë


Edhe përgjatë ditës së sotme vranësirat e shumta do të mbeten prezente, që cilat do të gjenerojnë në reshje shiu. Ndërsa në zonat malore do të kemi rishfaqje të reshjeve të dëborës.

Në Shqi përi mot me shi
Në mesditë moti në territor do të përmirësohet. Temper aturat e ajrit do të ulen në mëngjes dhe mesditë duke u luhatur në vlerat -4 deri në 10 gradë.
Era do të fryjë mesatare në tokë dhe e fortë në det me një shpejtësi prej 50 km/h.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *