Tea harron Beartin dhe ikën në Dubai me pushime me këtë djalë, del fotoja që po shpërndahet me shpejtësi

Lajme nga Bota

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Tea Trifoni ka udhëtuar së fundmi drejt Dubait. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo, me anë të postimeve të shumta në rrjete sociale.

E dini kush po e shoqëron Tean në këtë udhëtim? Miku i saj, Geraldi. Ish-konkurrentja ka publikuar video pranë tij në Instastory, duke bërë që aludimet e ndjekësve të lindin sërish.

Leave a Reply

Your email address will not be published.