Tea dhe Bearti shfaqen pranë njëri-tjetrit, dalin pamje të reja

Lajme nga Bota

Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi tani janë një çift tejet i përfolur në publik.

Lidhja e tyre bëri bujë të madhe pasi erdhi diçka e papritur për publikun pak ditë pasi Tea kishte dalë nga emisioni Për’puthen e lidhur me Andin, përcjell ORAinfo.

Ndërkohë, çifti kanë vendosur ta shijojnë jetën e tyre duke lënë pas lajmet dhe komentet e publikut.

Së fundi, është publikuar një foto ku Tea dhe Bearti shfaqen të dashuruar pranë njëri-tjetrit./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *